Як вибрати якісні сонячні панелі для даху

Дах — найкомфортніше місце для установки домашньої електростанції працює від сонця, адже тут найкраща освітленість протягом дня. Тим більше так система не займає місце на території і додає гарний зовнішній вигляд будинку. Але як зрозуміти, що дах підійде для установки фотоелектричних батарей.

Ідеальна дах для фотоелектричних панелей пристойна площа. Виходить на південь. Має похилий кут 30 градусів. Це важливі характеристики, завдяки яким ви отримаєте максимальну виробництво електричної енергії. Однак навіть якщо щось не відповідає, ставити хрест на вашій задумом не варто.

Види фотоелектричних батарей

Від даного компонента залежить ефективність роботи всієї системи, тому до їх вибору варто поставитися з усією серйозністю. Їх всього 3 види, але групове використання отримали всього лише два, про них детальніше.

Монокристалічні

Кожен фотоелемент складається з одного кремнієвого кристала. Вони найбільш ефективні за рахунок одностороннього напрямку таких кристалів, ККД становить 20% — 24%, але і коштують трохи дорожче. За зовнішнім виглядом їх просто визначити, панелі мають насичений синій колір і округлені краї. А якщо ви хочете купити якісні сонячні батареї для вашого будинку, переходьте на сайт https://prel.выпускной.ua/.

Полікристалічні

Тут дрібні кремнієві кристали об’єднані в фотоелементи, що не дає можливість зробити однотонну поверхню. Це негативно проявляється на ККД панелі, її ефективність приблизно на 18% менше монокристальних. Однак, виробництво подібних батарей менш не просте, а це означає Вони дешевше.

Амфорні

Являють собою шар напівпровідника (кремневодорода), напилений на гнучку підкладку. Завдяки власній гнучкості встановлюються на поверхні з кривими кутами. Низький ККД, в середньому 10,4%. Однак, подібні панелі мають дуже високе поглинання, що робить їх ефектніше в погану погоду.

Характеристики фотоелектричних батарей, які впливають на їх установку

На монтаж фотоелектричних панелей впливає наступне:

  • Розмір фотогальванічних елементів, що визначає їх кількість, можливості розміщення під особливості даху;
  • Матеріал покриття: черепиця, метал, каучук, ТПО, ПВХ, азбоцементний лист, бітумний шифер.
  • Форма листів покриття: хвилеподібні, плитками, що знаходять один на один деталі, зі стиковими швами у вигляді фальців.

Власне для процесу закріплення до даху вид і технологія фотогальванічних елементів — моно, полі, тонка плівка — малозначимі. Але потужність і ефективність все ж може вплинути на монтаж фотоелектричних батарей. Наприклад, якщо наприклад будинок має північ даху З ОБМЕЖЕНОЮ поверхнею, то туди можна поставити більш ефектні Вироби, інші — на південну частину, краще прогрівається сонцем.

Якщо з якоїсь причини Користувач вважатиме доречним поєднувати продукцію різних фірм або типи панелей, то це також можливо при відповідних параметрах для підібраної архітектури системи.

Дах з фотоелектричних панелей Покрівельні технології повинна враховувати завжди. Наприклад, якщо каркас складається з Плит осб, це дає досить таки великі можливості для розміщення кріплень.

У продажу є звичайні Уніфіковані Набори для фіксування фотоелектричних панелей з усіма обов’язковими елементами. У виробників можна ще замовити необхідну кількість і параметри набору під індивідуальні потреби.

В 2022 році безумовно ми радимо сучасні монокристалічні сонячні модулі. Виняток — дуже невеликий бюджет, який дає можливість придбати тільки морально старі і недорогі полікристалічні і звичайні монокристалічні модулі (не PERC і інші нові). Якщо ви не обмежені в бюджеті і хочете досягти допустимого періоду служби і найбільшої вироблення енергії за службовий термін фотоелектричної батареї, і вам важлива площа, займана фотоелектричної панеллю – вибирайте монокристал.

Related Posts

error: Content is protected !!