Як вибрати конструктор Лего з урахуванням віку та інтересів дитини

Конструктори Lego з цікавістю збирають дорослі та діти будь-якого віку. Навіть із появою інтерактивних технологій їхня популярність не падає. Навчання основам моделювання та конструювання відбувається в ігровій формі. Барвисті деталізовані набори розвивають творче та просторове мислення.

За час існування компанія випустила значну кількість серій, підсерій та епізодів з урахуванням інтересів усіх сегментів потенційної аудиторії, а купити його можна перейшовши в Магазин іграшок для дітей.

Конструктор Лего для дуже маленьких

Перше знайомство з конструкторами може початися вже в 1,5 року. Саме для цієї мети розробники випустили серію Лего Дупло. З великих і яскравих деталей дитина збере власну першу модель машинки, зоопарк, чарівний будинок і багато іншого.

Малюків 4-х років зацікавлять набори Джуніорс, які є перехідними від Лего Дупло до базових серій. Деталі та статуетки в них так само більші за стандартні, але сюжети стають більш розгорнутими.

Конструктор Lego для дітей 5-7 років

У такому віці малюкам подобаються набори, орієнтовані окремо на хлопчиків і дівчаток. У колекції Лего одночасно кілька таких серій:

  • Принцеси Діснея. Кожен набір — епізод із життя улюблених казкових героїнь.
  • Френдс. Серія, яка познайомить дівчаток із подругами, які проживають у містечку Heartlake City, їхніми інтересами та хобі.
  • Тачки. Конструктори для хлопчиків за мотивами мультиплікаційного фільму «Тачки 2».
  • Перегони. Великий асортимент елементів для побудови гоночних трас і автомобілів. Багато моделей мають радіоуправління.

Якщо у вас діти різної статі, придбайте їм набір із базових серій Сіті або Класик. Вони не прив’язані до якогось конкретного сюжету, допомагають розвивати фантазію та інтерес до конструювання.

Конструктор Лего для дітей 7-9 років

У такому віці діти з великою охотою колекціонують героїв відомих кінострічок. Для хлопчиків справжнім подарунком стануть комплекти серій Біонікл, Лицарі Нексо або Ніндзя Го. Дівчаткам будуть цікаві набори Ельфи, Злі пташки та інші, зроблені за мотивами улюблених мультиплікаційних фільмів (Скубі Ду, Губка Боб).

Конструктор Lego City для дітей 9-12 років

Супергерої і персонажі коміксів — беззаперечні фаворити у дітей. Серія Лего Супрегерої щороку поповнюється новими епізодами. Не відстають за популярністю Зоряні Війни, Креатор, Технік і ;Майнкрафт. Потрібно звернути увагу також на просунуті набори постійних серій Сіті і Мініфігрукі.

Де придбати незвичайні набори Lego

Online-магазин пропонує придбати конструктора Лего для дітей будь-якого віку. Універсальні та тематичні комплекти можна замовити з доставкою по всій країні. Крім базових серій в асортименті представлені ексклюзиви та раритетні набори.

Related Posts

error: Content is protected !!