Сільськогосподарські обприскувачі — на що звернути увагу перед покупкою?

Обприскувач, чи то для роботи в полі, чи то в саду, вважається потрібною машиною для повноцінного функціонування ферми, збільшення врожайності та збору фруктів. Якщо ви перебуваєте на кроці купівлі обприскувача, у цій статті ми вам розповімо, на що необхідно звернути велику увагу перед придбанням.

Сільськогосподарські обприскувачі — типи

Обприскувачі можна позначати залежно від їх застосування і методу кріплення до трактора. У першому варіанті розрізняють форсунки:

  • поле
  • фруктовий сад
  • садівництво
  • спеціальний
  • самохідний

Польові обприскувачі будуть застосовуватися для внесення добрив і обприскування польових культур. Вони застосовуються для обприскування подібних культур, як зернові, буряк і картопля. Садові обприскувачі відрізняються за конструкцією від польових обприскувачів і пристосовані для внесення добрив і обприскування плодових чагарників і дерев. Ця машина вирізняється вертикальною розвантажувальною щілиною, яка дає можливість фермеру дістати засобом для захисту навіть дуже великі частини дерев. У Львові можна замовити обприскувач на сайті https://lvivagromash.com/. Тут гарний вибір, переходьте та вибирайте.

Садові машини будуть застосовуватися для обприскування рослин у саду. У садових магазинах можна вибрати як ручні, так і пристрої, що працюють від акумулятора. Спеціальні форсунки належать до числа машин, зроблених за індивідуальним замовленням. Вони застосовуються в ситуаціях, коли класична техніка для сільського господарства не працює, наприклад, у місцевості гір.

Говорячи про типи обприскувачів, неможливо обійти увагою питання їх кріплення до сільгосптехніки. Аналізуючи їх під цим кутом, ми можемо перерахувати форсунки:

  • намальовано
  • встановлений
  • самохідний

Причіпні машини причіплюються до трактора і під час руху частково спираються на свою вісь. Причіпний обприскувач належить до машин, які вішаються на триточкову навіску трактора. Самохідні машини, з іншого боку, являють собою обприскувачі, які також вважаються ТЗ. Дуже часто їх застосовують великі спеціальні господарства.

На чому ґрунтується вибір обприскувача?

Техніка для сільського господарства дає можливість поліпшити час, який необхідний для виконання сільгоспробіт. Це ж можна віднести і до розпилювачів. Тому їхнє придбання має відповідати індивідуальним потребам господарства. Отже, на що потрібно звернути увагу під час придбання обприскувача?

Насамперед, комплектація машини та її техстан. Дуже важливим з погляду ергономіки вважається об’єм стовбура. Якщо він дуже великий, це може запросто і легко створити зайве навантаження на трактор, а якщо дуже маленький, це може змусити часто виїжджати в поле для дозаправки. Під час вибору обприскувача для фруктових садів величезне значення має кількість вентиляторів, які дадуть змогу обприскувати дуже великі частини дерев. Однак у продажу переважають машини з одним вентилятором, які завдяки застосуванню повітряних напрямних легко справляються з обприскуванням високих частин дерев.

Під час вибору обприскувача також подивіться дуже уважно на колеса. Ширші створюватимуть менше колії. Ще одним серйозним моментом вважається гідравлічна мішалка, яка буде особливо важлива для фермерів, які застосовують змішані розчини.

Нарешті, ми хочемо звернути вашу увагу на найскладовішу частину обприскувачів — насос. Це ніби серце машини, тому воно має бути зроблене з надійних міцних елементів. Насос має бути потужним, щоб гарантувати продуктивну роботу і змінний робочий тиск. Не забувайте, що насос і ємність бочки повинні підходити один одному.

Ще одне актуальне питання, на яке необхідно звернути увагу, незалежно від того, чи вирішили ми придбати нове або вживане обладнання, — це доступність сервісу в Польщі та наявність запчастин.

Чи небезпечно купувати вживаний обприскувач?

Якщо ви розглядаєте можливість придбання вживаної розпилювальної машини, це пов’язано з певними ризиками. Зрозуміло, подібна покупка не така ризикована, як придбання вживаного трактора. Однак і в цьому разі необхідно бути обережним і покладатися на уважний огляд обладнання. Велике обладнання на вживаному обприскувачі також може стати проблемою. Пов’язують це з тим, що може з’явитися ризик калібрування і, як наслідок, малоефективного обприскування або, в крайніх випадках, навіть пошкодження врожаю.

Тому під час вибору вживаного обладнання слід керуватися здоровим глуздом. Ми рекомендуємо перед оглядом певного обприскувача почитати відгуки користувачів про нього, а в процесі подальшої купівлі перевірити його роботу у фахівця.

Related Posts

error: Content is protected !!