Весняні цибулинні квіти: популярні сорти з короткою характеристикою

Придбати квіткові цибулини — справа проста, набагато важче вибрати ту рослину, якій захочеться приділяти власну увагу і турботу. Якщо ви не є володарем особливого агротехнічного досвіду і на власній ділянці за містом буваєте наїздами, радимо ознайомитися з найбільш невимогливими екземплярами з сімейства цибулинних.

Хионодокса

Під цим складно вимовляється назвою ховається популярне квітуче цибулинна рослина, яке ми звикли назвати садовим проліском. Його ніжні суцвіття про 6-ти пелюстках височать над не широкою листям яскравого зеленого кольору вже в лютому, а саме цвітіння може тривати до кінця квітня. Розмножується культура поділом, до якого приступаємо вже в травні місяці. Якщо не звертати на хіонодоксу ніякої уваги, вона швидко розростеться сама, утворюючи мальовничу галявину. Тільки одна вимога її успішного вирощування-сонячне або трохи затінене місце висадки. А якщо вас цікавить цибулини весняних квітів, переходьте на сайт магазину https://yaskrava.com.ua/ua/klubni-i-lukovicy/.

Пізньоцвіт

Квіткові цибулини пізньоцвіту часто продають під виглядом крокусу, хоча це два абсолютно різних рослини. Цвіте культура у вересні-листопаді, і володіє вражаючою здатністю поглиблювати в землю довгі трубки, що виходять з основи суцвіть.

Як розквітають квіти

Щоб пізньоцвіт довше радував власним цвітінням, його необхідно садити на сонячний або злегка тінистий ділянку. У нас ви можете придбати квіткові цибулини пізньоцвіту осіннього (з традиційними суцвіттями інтенсивного бузкового забарвлення), або вибрати що-небудь з махрових різновидів, колірна палітра яких змінюється в діапазоні від білого до глибокого фіолетового.

Рябчик

Ці дзвонові цибулинні квіти-must have будь-якого садівника. Їх яскраві суцвіття екзотичного виду, що звисають з високих вертикальних квітконосів, привертають захоплені погляди і розбавляють похмурий Весняний пейзаж. Посаджені в півтіні, рябчики будуть розквітати з початку квітня і до середини травня. Розмножувати їх можна діленням цибулин влітку.

Самые популярные многолетние цветы для сада.

Що стосується різновидів, то тут вибір зрозумілий. Найбільш прекрасно виглядає імператорський рябчик, хоча його шаховий аналог теж удостоюється уваги.

Гіацинт

Квіткові цибулини гіацинтів здатні без шкоди зимувати в земля, ніж отримали повагу і любов завзятих і початківців садівників. Для посадки найкраще купувати східні або голландські гібриди гіацинтів у вигляді невеликих, але міцних і здорових цибулин. Не хвилюйтеся, якщо перше їх цвітіння буде мізерним. Набравши силу, культура почне активно розквітати з квітня по травень і давати щорічний приріст у вигляді багатьох дітей.

Квіти іриси – вирощування: догляд і посадка ірисів, сорти

Related Posts

Добавить комментарий Отменить ответ

error: Content is protected !!