Чому варто відвідати психолога онлайн?

Як і в традиційній терапії, консультація психотерапевта онлайн (також званою електронною терапією або телетерапією), пацієнти працюють з ліцензованими терапевтами для лікування симптомів і причин проблем із психічним здоров’ям та покращення якості їх життя.

Основна відмінність полягає в тому, що онлайн-консультації відбуваються у віртуальному середовищі, а не у фізичному. Пацієнти та практикуючі лікарі взаємодіють за допомогою безпечного обміну повідомленнями та голосових та відеодзвінків, а не в офісі чи іншому робочому місці.

Багато досліджень показали, що більшість людей електронна терапія так само корисна, як і терапія. Аналіз 92 індивідуальних досліджень 2008 року показав, що немає суттєвих відмінностей між онлайн-терапією та очними терапією з точки зору ефективності.

Дослідники також виявили, що терапевтичний зв’язок, що формує між пацієнтом і терапевтом, також сильний і ефективний при онлайн-консультуванні.

Як працює онлайн-терапія?

На відміну від традиційної терапії онлайн-терапія пропонує лікування психічного здоров’я, не виходячи з дому, на робочому місці або в будь-якому іншому місці з підключенням до Інтернету. Використовуючи один з багатьох доступних онлайн-провайдерів, ви можете вибрати підходящий для вас план підписки і отримати терапію через кращий вами носій, такий як чат, відео або аудіо сесії.

Залежно від платформи ви або виберіть з ряду професійних, ліцензованих терапевтів, або ви будете підібрані з терапевтом залежно від ваших потреб. Наприклад, такі платформи, як Трітфілд, перераховують терапевтів на основі їх доступності та визначають їх знання та галузі досвіду. Як тільки ви зареєструватися, вони порівнюють вас із терапевтом відповідно до цих параметрів.

Чи краще використовувати онлайнову терапію по телефону, відео або в чаті?

Немає остаточної відповіді на питання, який спосіб лікування кращий; все залежить від ваших уподобань та ваших поточних труднощів. Наприклад, якщо ви відчуваєте соціальну тривогу і турбуєтеся про те, щоб поговорити з іншими, ви можете віддати перевагу текстові розмови зустрічі через відео. Однак чим ближче ви можете нагадувати індивідуальну терапію, тим краще буде для спілкування з вашим терапевтом.

Відео чи телефон, що краще для сеансу? Дослідження показують, що розвиток тісного зв’язку з вашим терапевтом є одним з основних факторів, що визначають успішну терапію, і це найпростіше зробити за допомогою відео. Відеосесії дозволяють терапевтам бачити вас, спостерігати за мовою вашого тіла та краще читати ваші емоції.

Related Posts

error: Content is protected !!