Як підготуватися до польоту на повітряній кулі

З світанку часів мрією людини було літати. У минулому, за часів Дедала і Ікара, виконання цього бажання закінчилося, м’яко кажучи… по-іншому.  Кількість спроб і кількість невдач, що увінчали їх, зростала пропорційно, аж до 1783 року. Саме тоді брати Монтгольф’є вперше піднялися в повітря. Інструментом, який дозволив їм досягти цієї піднесеної (sic!) цілі, була повітряна куля. З цього моменту і до цього дня польоти на повітряній кулі надзвичайно популярні.

А якщо ви хочете політати на повітряній кулі, переходьте на сайт https://touchthesky.com.ua.

Тобі не потрібно багато чого, щоб потрапити в небо. Перш за все, необхідно знайти найкращий час доби — СВІТАНОК або захід. Тоді найлегше отримати спокійний вітер, що дозволяє безпечно керувати повітряною кулею. Через посадку в пригодницькому МІСЦІ, найкраще носити довгі штани і зручну, спортивне взуття. Також рекомендується обладнати себе невеликим рюкзаком або чохлом, де ви зможете заховати фотоапаратуру безпосередньо перед посадкою. Таким чином, ваші руки будуть вільні і готові до роботи, коли ви знову доторкнетеся до них.

Немає абсолютно ніякої необхідності знеболювати себе наркотиками перед зльотом. Польотний досвід настільки дивовижний, що не варто турбувати себе цими забороненими речовинами на борту. Вам також не потрібно брати з собою ковдру або додаткову куртку — під час польоту ви не відчуєте ніякої іншої температури, ніж на землі.

Що варто знати?

Вага туристичного кулі становить близько 400 кг.скільки кулька може підняти, залежить від його підйомної сили. Найпоширеніші займають до 6 осіб на борту. Рульове управління засноване на зміні висоти польоту — наш транспортний засіб рухається в залежності від вітру, і на різній висоті дме в різні боки.

Нагріте повітря всередині кулі має меншу щільність, ніж повітря зовні. Це дозволяє йому вільно плавати. Паливом, що використовується для опалення, є популярний пропан-бутан або технічний пропан. Це дозволяє розганяти повітряну кулю до швидкості 20 км/год, утримуваної на висоті близько 2-3 тис.метрів.

Якщо у вас ще не було можливості піднятися в небо і подивитися на світ зверху, не соромтеся. Ви вже оволоділи базовими знаннями. Настав час перетворити теорію на практику!

Related Posts

Добавить комментарий Отменить ответ

error: Content is protected !!