Як вибрати якісний жіночий одяг

Купівля одягу часто може бути приголомшливим досвідом. У той час як є багато варіантів, щоб вибрати з них многая одяг має відносно низьку якість. На щастя, однак, є кілька способів, якими ви можете краще визначити високоякісний одяг. Уважно вивчаючи матеріал, з якого виготовлений одяг, дивлячись на якість виготовлення одягу і враховуючи кількість використовуваного матеріалу, ви отримаєте гарне уявлення про якість одягу.

Як вибрати якісну тканину в жіночому одязі?

Шукайте високий вміст натуральних волокон

Високоякісний одяг часто виготовляється з натуральних волокон. Це відбувається тому, що натуральні волокна не тільки дорожче, але і іноді краще тримаються з плином часу. Зрештою, волокна, з яких виготовлений продукт, розкажуть вам багато чого про сам продукт. А якщо ви шукайте якісний жіночий одяг, переходите в магазин https://www.medicinewear.com.ua/zhinochyy-odyag.

Високоякісний одяг часто виготовляється з вовни, бавовни, кашеміру і шовку.

Пам’ятайте, що високий вміст натуральних волокон не обов’язково означає, що предмет одягу високої якості. Ви також повинні будете подивитися на конструкцію одягу, відчути її, щоб переконатися, що вона м’яка, і переконатися, що робота з нитками безпечна.

Як підібрати модні аксесуари до зимового одягу — поради стиліста

Натуральні волокна і синтетичні суміші-це нормально, якщо більша частина матеріалу Натуральна. Змішана тканина може мати тенденцію тримати форму набагато краще, ніж тканини, просто зроблені з натурального волокна.

Уникайте синтетичних тканин

Хоча синтетичні матеріали рекламуються як дешевші і довговічні, ніж натуральні волокна, вони є відмінною рисою дешевого одягу. Це тому що вони є хорошим показником того що виробник був зосереджений на вартості, а не на якості. Таким чином, ви повинні остерігатися синтетики і ретельно вивчати склад одягу перед покупкою.

Будьте обережні з поліефірними тканинами. Вони виключно дешеві і, ймовірно, погано виготовлені.
Слідкуйте за акрилом. Наприклад, светри, які більш ніж на 50% складаються з акрилу, довго не прослужать.
Зверніть увагу, з чого зроблені гудзики і блискавки

Матеріал гудзиків та інших аксесуарів може багато розповісти про якість одягу. Пластикові деталі-це показник того, що одяг зроблений дешево. Замість цього шукайте:

  • Металеві блискавки.
  • Дерев’яні або металеві гудзики.
  • Шукайте надійні гудзики та інші аксесуари, незалежно від типу матеріалу

Одяг для новонароджених. Як підібрати?

Як вибрати якісний одяг для жінок?

Зосередьтеся на товщині одягу

Тяжкість або товщина предмета одягу також є позитивним показником того, що вона високої якості. Одяг, виготовлений з великої кількості матеріалу, як правило, є високоякісним одягом і буде зручним, збереже свій зовнішній вигляд і прослужить багато років.

Для перевірки товщини:

Піднесіть одяг До світла і подивіться, чи багато світла проникає в неї.
Вщипніть її пальцями і подивіться, як це.
Відчуйте, скільки вона важить проти аналогічного предмета одягу, який, як Ви знаєте, є високоякісним. Якщо вона легше, то, швидше за все,
має більш тонкий матеріал.

Шукайте одяг, який включає в себе додаткові або запасні гудзики

Залежно від стилю, одяг високого класу не матиме нестачі в ґудзиках. Крім того, одяг вищого класу буде поставлятися з запасними гудзиками, які ви можете використовувати для заміни втрачених.

Огляньте одяг і спробуйте знайти додаткові гудзики.
Подивіться, щоб побачити, що кнопки знаходяться там, де вони повинні бути. Наприклад, коміри і рукава будуть мати гудзики.
Зверніть увагу на те, чи є у одягу підкладка
Підкладка-це матеріал, поміщений між внутрішньою і зовнішньою тканиною курток і подібних предметів одягу. Куртки без підкладки або інші предмети одягу здаються дешевими, тонкими і не такими теплими.

Злегка вщипніть тканину і потріть пальці один об одного, щоб побачити, чи є підкладка. Зверніть увагу на товщину підкладки — чим товщі, тим краще.
Спробуйте визначити ознаки якості, які вимагають використання додаткового матеріалу, такого як планки, що покривають гудзики або Французькі манжети.

Зосередьтеся на якості стібка

Хороша робота по зшивання-один з кращих ознак того, що предмет одягу високої якості. Якщо стібок поганий, є ймовірність, що виріб було дешево зроблено і використовує дешеві матеріали.

Ви повинні шукати:

  • Роботу з великою кількістю стібків на сантиметр. Загалом, чим більше, тим краще.
  • Додаткова верхня строчка.
  • Гудзики та інші деталі, які надійно прикріплені до тканини.
  • Якщо поділ здається слабо прошитим зсередини або відсутня нитка, то одяг, ймовірно, низької якості.

Порада експерта: трохи попрактикувавшись, ви можете стати експертом з одягу! Особистий стиліст Стефані Фаджардо каже: «найкращі способи перевірити якість одягу-це доторкнутися до неї і подивитися на неї. Зверніть увагу на конструкцію предмета одягу, герметичність плетіння, а також на те, чи сильно пігментований матеріал.”

Як правильно підібрати одяг, щоб виглядати вище

Шукайте недоліки

Значна кількість недоліків-явна ознака низької якості. В кінцевому рахунку, ви повинні розглядати недосконалості як попереджувальний ознака поганої якості виготовлення. Якщо якість погана, то одяг ймовірно, не буде носитися довго.

Related Posts

Добавить комментарий Отменить ответ

error: Content is protected !!