Як вибрати паркетну дошку?

Вибір дошки паркетної — тема глибше, ніж багато хто вважає. Багато в чому, за рахунок того, що візуально паркет різних компаній мало чим відрізняється і всі тонкощі заховані.

Для розуміння деяких властивостей необхідні глибокі теоретичні знання про поведінку деревини, інші деталі грунтовно ховаються виробниками, дізнатися їх обивателю можна хіба що у чесних і професійних менеджерів, яких в паркетній бізнесі дуже мало. У цій статті ми не зможемо розповісти про всі аспекти вибору дошки паркетної, тому що це як правило неможливо, але найбільш яскравими і важливими нюансами спробуємо поділитися. А якщо вас цiкавить паркетна дошка купити львів, переходьте на сайт магазину lispromgrup.com.

Як знайти оптимальну середину між епатажністю і зручністю при підборі дошки паркетної

Одна з постійних помилок, скоєних при придбанні дошки паркетної — не дуже практичний вибір декору. Багато в чому це можна віднести до лакованих темним моделями. Так, чорний глянсовий паркет завжди дивовижно виглядає, але вимагає хорошої експлуатації. Самий непрактичний паркет — темного рівномірного кольору під блискучим лаком. Згодом на будь-якому лаку будуть виникати подряпини у вигляді білих смуг, які занадто видно на рівному темному відтінку. Якщо ви хочете паркет темного кольору, вибирайте або матові моделі (матовий лак або будь-який вид масла), або декори з контрастним дизайном (наприклад, двоколірні брашірованная моделі, або нетонированних темні екзотичні породи). На підлогах з перепадом відтінків не так видно подряпини і пил.

Зручно підбирати паркет з нетонированних деревини — тоді легко буде вибрати в тон двері, плінтуси, меблі та інші деталі інтер’єру. Нетонированних паркет легше відновлюється.

Вибір покриття: лаки або масла, не так зрозумілий. Єдине правило таке: для світлих підлог функціональніша лак, для темних — масло з воском. Детальніше з видами покриттів для підлоги з дерева можна ознайомитися в статті «Покриття паркету: лак і масло».

Штучне зістарювання — популярна обробка (в основному, для дубових підлог), при якій лицьовий шар обробляється щітками, вичищаючи м’які волокна дерева, що робить рельєфну поверхню. Брашірованная моделі завжди більш зручні, тому що добре ховають і подряпини, і вм’ятини. Прибирання за брашірованная паркетом не складна, ніяких скалок не залишає, бруд на покритті з неглибоким штучного старіння не накопичується. Брашірованний паркет завжди відчувається теплішим на дотик, ніж шліфований.

Односмугова або трехполосная масивна дошка — залежить в більшості випадків від обсягу приміщення (точніше, з другої відкритої для підлоги території після того як сталася установка меблів). Якщо ви хочете укласти масивну дошку тільки в одній маленькій кімнаті — в більшості випадків зручніше купити трехполосную модель. Ще варіант — вузькі і короткі односмугові моделі (наприклад, такі випускають Barlinek, Coswick і Panaget). Варто звернути увагу, що однополосная масивна дошка завжди більш стабільна, ніж трехполосная. Більшість технологічних проблем дешевої дошки паркетної актуальні виключно для трьохполосних декорів, тому що в односмугових моделях лицьовий шар цілісний і добре стабілізує деформації у внутрішньому шарі.

Покоління замку не має великого значення і не повинно впливати на ваш вибір. За великим рахунком, нові замки з вставкою із пластику (5G-замок) просто швидше збираються. Витратити на збірку статі 2 або 4 години — ніякої глобальної різниці немає, а ціна послуг укладальників не залежить від типу замка.

Немає дошки паркетної, яка краще або гірше сполучуваності з підлогою з підігрівом. Обмеження на застосування статі з підігрівом схожі у всіх виробників покриттів для підлоги з натурального дерева. Не можна використовувати з підлогою з підігрівом тільки деякі гігроскопічні породи — бук, клен, ятоба і ряд «екзотики».

Твердість деревини не повинна вплинути на ваш вибір. Дуже рідкісна проблема, що масивна дошка власне продавлюється — від каблуків продавиться будь-яка порода, навіть Надтверда. Породи великої щільності, та й взагалі будь-які «червоні» екзотичні породи повинні застосовуватися в приміщеннях з постійним мікрокліматом.

Паркетна дошка/ види паркетної дошки/ interior city

Related Posts

Добавить комментарий Отменить ответ

error: Content is protected !!