Переваги онлайн переказу

Платежі за допомогою інтернету — одна з найбільш нових технологій, яка допоможе дуже швидко, добре і безпечно вирішити будь-які питання, які пов’язані з оплатою рахунків або послуг. Здійснюючи платежі без використання готівки за допомогою сервісу ibox.ua Ви отримуєте не тільки корисні плюси, а й значно економите особистий час і кошти.

Причина перша: Економія основного ресурсу — часу

Для проведення онлайн-платежу потрібен лише доступ до Інтернету. Більше не треба їхати в банківську структуру або звертатися до відділення «Укрпошти». А, це означає, що не потрібно буде і підлаштовувати свій робочий графік під необхідність відлучитися і зробити платіж.

Здійснення платежу за допомогою інтернету звільнить Вас від сумнівного «задоволення» стояти в черзі до каси. Для здійснення онлайн-оплати йде всього пару хвилин. Гроші будуть перераховані протягом 24 годин з моменту здійснення платежу.

Причина друга: Економія зусиль при якості обслуговування

Зробити платіж в Інтернеті дуже просто. Для будь-якого виду платежів у сервісу існує окрема сторінка зі зрозумілим інтерфейсом.

Система працює швидко, автоматично перевіряючи бездоганність введених даних. Забудьте про помилки і повільність касира!

Онлайн-платіж можна зробити в будь-яких місцях, де є Інтернет — вдома, на роботі, на відпочинку. До речі, робити платежі можна також швидше! Якщо пройти реєстрацію на ресурсі сервісу ibox.ua, буде створена автоматична прив’язка до конкретної кредитній карті і будь-яку оплату можна буде проводити за все в кілька кліків!

Причина третя: Економія на комісіях

При здійсненні платежу розмір комісії iPay.ua може становити від 0% до 4%. Для корпоративних клієнтів існують програми залучення клієнтів. Дуже часто на ресурсі сервісу можна помітити новина про акції та розіграші подарунків.

Щоб бути впевненим у тому, що всі дані введені правильно, ми проводимо кілька перевірок. Наприклад, при спробі зарахувати гроші банківську на карту з неіснуючим номером, система автоматично блокує платіж, і кошти не прибираються з карти відправника. А якщо помилитеся при введенні юридичних даних одержувача, гроші будуть повернуті протягом 72 годин на карту платника.

Причина четверта: Своєчасні платежі і захист репутації

Платежі в інтернеті можуть стосуватися дуже різних сфер:

  • це може бути сплата мита або податку;
  • будівництво або ремонт;
  • поповнення абонемента в в залі для занять спортом;
  • оплата квитанції за навчання;
  • виплата штрафу;
  • виконання брутто-ставки;
  • оплата садка для дітей.

Список допустимих платежів можна продовжити дуже довго. Дуже важливе, що для їх здійснення не треба їхати на підприємство, яке надає послуги або звертатися в банківську структуру. Всі платежі дозволено робити вчасно і безпечно — за допомогою інтернету. Зрештою, зробити платіж в Інтернеті можна в будь-який час. Для цього підійде комп’ютер, ноутбук, планшетний комп’ютер або смартфон.

Як легко здійснювати перекази в Raiffeisen Online?

Related Posts

error: Content is protected !!