Друк на полотні має безперечні переваги перед іншими варіантами оформлення.

Взявши за основу справжній полотно, ви безсумнівно надаєте звичайної фотографії властивості написаної картини. Адже на натуральному полотні написані кращі пам’ятники мистецтва людства. До всього іншого у справжнього полотна своєрідна справжня текстура, і благородний вигляд.

Найбільша довговічність

Протягом багатьох століть зберігають власні властивості картини на полотні, виставлені на загальний огляд в музеях, і приватних галереях. Застосування цієї полотна і пігментних чорнил дозволяють домогтися довговічності і від надрукованих репродукцій або фотографій. Більшість виробників друкарського обладнання і витратних матеріалів запевняють, що життєвий період такого відбитка досягає декількох сотень років. Це також важлива і може бути основна особливість друку на натуральному полотні. А якщо ви хочете замовити фото на полотні в Києві, рекомендуємо відвідати сайт photoradost.com.ua.

Простота оформлення

Після друку досить натягнути полотно на підрамник і Ваша робота готова. Для того, щоб ідеально вписати подібну картину в дизайн її іноді обрамляють багетной рамкою. Галерейна натяжка дає можливість красиво оформляти сучасні приміщення без застосування дорогих рам.

Прийнятним ціна

Якщо порівняти картину, написану маслом з печаткою на полотні, то остання виграє в ціні мінімум у багато разів. Репродукція на полотні — це не дорого.

Простота редагування

На полотні краще вдасться надрукувати звичайні фотографії в величезному форматі, так як він трохи згладжує недостатнє дозвіл початкового зображення. Крім того можна задіяти комп’ютерну імітацію фотографії під картину що може дозволити виготовлення картин або панно навіть з фотографій зі смартфонів або соцмереж, наприклад, Vkontakte або Instagram.

Тривимірний ефект

Фотографія на полотні з галерейного натяжкою виглядає більш об’ємно і жваво за рахунок широких бічних торців, на яких друкується продовження головного зображення.
Об’ємність збільшується при використанні декількох окремо натягнутих частин зображення — модульної картини.

Художня обробка

Відбиток можна зробити справжнім витвором мистецтва, вималювати його фактурним прозорим гелем, маслом або акрилом, який буде відтворювати мазки пензля художника. Після якісного друку і подібної обробки можуть бути гідно відтворені будь-які репродукції художніх творів.

Завдяки правильному вибору і застосування цієї полотна, струменевих плотерів і пігментних чорнил, надруковані фото перетворяться в яскраві, живі зображення, які здатні пронести власну чарівність крізь роки.

Друк картин на полотні. Інстахолст

Related Posts

Добавить комментарий Отменить ответ

error: Content is protected !!