Як вибрати дитячий табір для дитини

Попереду довгоочікувані канікули, і кожен батько думає про те, куди ж відправити дитину розслабитися, щоб він зміг стати здоровішими, знайти нових друзів, а може бути, і нові знання. Якщо всі варіанти дачного відпочинку, у бабусі в селі або на море з мамою і татом відпадають з якихось причин, залишається ще один дитячий табір.

Одні батьки ставляться з величезною недовірою до подібного відпочинку, пояснюючи власні страхи жахливим харчуванням, поганим контролем над дітьми або слабкою організацією проведення часу в таборах.

Інші, навпаки, з ностальгією і трепетом згадують власні шкільні канікули, проведені в піонерському таборі, вечори з піснями біля багаття, змагання, походи і не проти того, щоб їхні діти дізналися про подібний вид відпочинку. Зрозуміло, вибір тільки за вами. До речі, якщо ви хочете відправити свою дитину в хороший дитячий табір під Києвом, дивіться докладніше за посиланням.

А ми, зі свого боку, хотіли б дати вам кілька рекомендацій щодо вибору дитячого табору. Сподіваємося, вони допоможуть вам визначитися у тій великій масі пропозицій, які є на даний момент на ринку туризму, і не помилитися з вибором.

З досвіду багатьох батьків, відпочивати зараз в дитячих таборах можна добре — з користю і навіть з зручністю.

На даний момент в нашій країні і за її межами існує дуже багато таборів, які мають власну специфіку, індивідуальну тенденція і можуть запропонувати дітям великий вибір занять і розважальних заходів на найрізноманітніші смаки.

Знаючи смаки і захоплення власну дитину, ви зможете одночасно з ним вибрати профіль табору — переглянути на ресурсі або запросити програму відпочинку — і врешті-решт вирішити на користь того або іншого місця відпочинку. Отже, табір якої спрямованості зацікавить вашої дитини найбільше?

Тематичні табору

Тематичні, або сюжетно-рольові, табори для кожної зміни відпочиваючих готують власну конкретну програму. Темою табору може бути сюжет з популярних кінофільмів або книг (наприклад, «Пірати Карибського моря», «Індіана Джонс», «Робинзонада») або будь-якої вигаданий сюжет перебування на безлюдному острові або невідомій планеті.

У подібних таборах і правда не занудьгуєте. Діти регулярно будуть залучені в ігровий процес і щоденних змагань, відчуваючи себе основними учасниками або героями відбуваються сюжетних подій.

Профільні табори

Освітні дитячі табори завжди працюють в рамках заданого напрямку і не припускають якихось варіантів. Такі спеціальні табори можуть мати математичну, економічну, лінгвістичну, художню або, припустимо, комп’ютерну програму освіти і запрошують на роботу фахівців у даних сферах.

Програма тут завжди насичена і інтенсивна. Діти, які відпочивають в профільних таборах, об’єднуючи відпочинок і навчання в ігровій формі, зможуть збільшити власний кругозір, відкрити власні індивідуальні здібності і таланти, отримати нові і корисні знання, а ще відчути дух змагання.

І хоча графік досить насичений, не потрібно турбуватися на рахунок того, що дитина буде перевантажений заняттями. Обстановка табору далека від шкільної: все підноситься в ігровій та захоплюючій формі, що чергується з культурно-розважальними заходами і конкурсами.

Як обрати дитячий табір і зібрати дитину на відпочинок

Related Posts

Добавить комментарий Отменить ответ

error: Content is protected !!