Какие шторы выбрать для гостиной — практические советы.

Гостьова-одна з найбільш представницьких кімнат в кожному будинку. Тому варто потурбуватися не тільки про меблі, але і про деталі, наприклад, про фіранки. Особливо думаючи про тих, хто хотів би мати модну гостьову, ми створили невелике керівництво по вибору штор. Хочемо вам побажати приємного читання.

На що необхідно звернути увагу під час вибору штор?

Під час вибору штор для вашої вітальні слід задати собі кілька важливих питань. Сумлінні відповіді на них вам дозволять прийняти чудове рішення і отримати задоволення тими, про які ви мрієте. Ось вони:

Яку роль повинні грати штори в гостьовий? Тільки декоративні або також затемнюють, замінюють тканинні ролети або жалюзі?

Якщо ми відмовилися від установки жалюзі або штор на вікнах, а ще не збираємося вішати завісу, то варто вирішити про затемнення штор, зроблених з товстого матеріалу, типу затемнення, яке не буде просвічувати навіть після включення світла. Однак, якщо віконні завіси будуть розглядатися виключно як елементи декору, то під час їх вибору у нас як правило більше свободи. Нам не треба зосереджуватися, як мінімум, на виборі відповідної товщини матеріалу, що важливо, коли говоримо про згадані вище затемнюючих шторах. А якщо вас цікавлять штори пліссе Львів, переходьте на сайт lvivplisse.com.

Завдання завіс — виділитися на тлі всього салону або злитися з салоном?

Якщо віконні завіси повинні бути відмітним акцентом в приміщенні, тоді необхідно підбирати відважний або контрастний колір, або незвичайну текстуру, або характерний малюнок. Через це вони стануть своєрідною точкою над «i» в гостьовій і додадуть їй характер. Але, якщо ми хочемо, щоб штори ідеально вписалися в декор, потрібно виконати ставку на деякий набір однієї тканини (наприклад, декоративні наволочки і штори з одного і аналогічного матеріалу), на ті ж кольори або, як мінімум, на колірну палітру, відповідну іншим елементам в гостьовiй.

Як будуть змонтовані штори?

Важливий також варіант установки завіс. Якщо вони будуть розташовані на карнизному рейці, ми будемо пам’ятати про втулках або дужках, завдяки яким ми їх одягнемо. Втулки в більшості випадків мають власну конструкцію, засновану на металевих колесах, через які простягається карниз. Ідентична ситуація з’являється, коли говоримо про дужки, пришитих до фіранок. У них також ставиться карниз. Однак якщо у вас є навісна стеля, в якому карниз для штор захований у вигляді рейки, то завіси на втулках або дужках працювати не будуть. Потім слід придбати штори на стрічці, бажано з легко складаний тканини, яка буде добре сидіти.

Які розміри вікна і стіни, на які необхідно встановити штори?

Штори власною довжиною повинні доходити до землі, злегка падати на неї (лише в разі легких, тонких матеріалів) або кінчатися на висоті підвіконня. Їх довжина, зрозуміло, залежить від власних уподобань, однак для кожної покупки штор ми повинні йти в магазин з декількома важливими вимірами: висота і ширина вікна, на яке ставиться карниз або рейка, виміряна до точки, до якої ми хочемо, щоб штори дійшли. Через це ми купимо штори хороших розмірів. Необхідно також підкреслити, що в разі нешироких вікон і вікон, звернених до вітряної експозиції, прекрасним рішенням будуть штори блекаут, що закінчуються ручкою, що грає роль легкого вантажу. Завдяки їм значно простіше поділити простір візуально. Крім того, панельний завісу дасть можливість контролювати постійне «витягування» його назовні вітром.

Готові штори або штори на метр?

У випадку з шторами для вітальні кімнати, як і у випадку з драпіровками, необхідно подумати, чи зацікавлені ми в готових рішеннях, або ж ми вважаємо за краще, щоб вони були виконані на особисте замовлення. Як готові штори, так і гардини доступні в більшості інтер’єрних магазинів. Велика кількість з них входить в нові напрямки, тому ми можемо бути впевненими, що наша Гостьова буде виглядати по сучасному і завдяки їм інтер’єр буде сучасним. Але у готового завіси є даний недолік, що він повторюється, і ми можемо зустріти Його і в інших просторах. Якщо готовий варіант не для нас, зробимо ставку на дозовані штори, які будуть зшиті і зшиті конкретно для нас. Вибір тканин, текстур, структур, кольорів і візерунків тепер такий широкий в магазинах, що ми обов’язково зможемо знайти той, про який мріємо, і мати швачку, яка пошила б для нас ідеальні штори. Чи буде у нас в гостьовий готовий завісу або завісу довжиною в метр — це, зрозуміло, питання власних уподобань.

Які тканини підібрати для вашої вітальні?

Вирішивши про те, чи повинні штори в нашій вітальні бути зроблені згідно з індивідуальним замовленням або зняті з полиці магазину, необхідно подумати про матеріал, з якого вони зобов’язані бути зроблені. У номерах з гостьовими, повітряними тюлями, шифонами і вуалями підійде. Але не забувайте, що до подібних тонких матеріалів повинні додаватися жалюзі або рольштори, або, як мінімум, додатковий шар штор, який ввечері затінить вікна. Інакше сусіди або перехожі побачать, що відбувається всередині. Якщо нам потрібні затемнюючі штори, вибирайте важке оксамитове, оксамитове або затемнююче затемнення або набагато товстий поліефіру. Таким чином, ми зможемо відмовитися від додаткових шарів, що покривають вікна. Якщо близькі нам справжні мотиви, ми можемо придбати лляні або бавовняні штори. Вони будуть мати краще покриття, ніж ті, які виконані з тюлю, шифону або вуаля, однак вони також будуть згинатися набагато сильніше.

Візерункові або звичайні — які штори чудово підійдуть для вітальні?

Художня функція штор в гостьовій не дає можливість забути про вибір кольору, текстури або візерунка. І хоча це дуже особисте питання, в залежності від смаку господаря житлової площі або будинку, добре пам’ятати про кілька звичайних правилах:

  • Штори білого кольору чудово підійдуть фактично під будь-який інтер’єр і завжди вважаються найбезпечнішим варіантом;
  • Гардини в яскравому кольорі найкраще виглядають в мінімалістичних інтер’єрах-через це вони будуть цікавим акцентом (наприклад, якщо Аксесуари і меблі в гостьовій білі, бежеві або сірі, у випадку з гардинами виберіть колір, який їх пожвавить — зелений, жовтий, помаранчевий і т. д.);
  • Квіти, орнаменти або інші візерунки на шторах будуть відмінно виділятися на тлі звичайного інтер’єру, додаючи йому стиль. Це, однак, не означає, що візерунки в гостьовій не можна змішувати. Ти можеш, але ти повинен робити це з великою чутливістю;
  • Ви можете зробити ваші штори та інші прикраси вітальні, наприклад, із застосуванням тієї ж візерунчастої або простої тканини.

Related Posts

Добавить комментарий Отменить ответ

error: Content is protected !!